М’які меблі – завжди відображення душі і настрою господаря будинку: для когось пріоритетом є класика, а хтось дотримується ультрасучасних тенденцій… Але всі хочуть, щоб їх м’які меблі були надійні, довговічні та екологічні.

При виробництві м’яких меблів ми використовуємо тільки якісні матеріали.

У компанії “Tres” Ви знайдете меблі, що відповідають усім Вашим вимогам. З огляду на усі напрямки моди і сучасні досягнення виробництва, ми виготовляємо якісні та красиві м’які меблі, а їх надійність і міцність порадують будь-якого покупця.

Технологія:

При виробництві м’яких меблів ми використовуємо тільки якісні матеріали:

– натуральні породи дерева;

– міцні, надійні тканини;

– якісні опори та кріплення.

Багато моделей кутових диванів мають зручну взаємозамінну конструкцію, тому підходять для будь-яких інтер’єрів та кімнат. Зручними та корисними є вбудовані в деякі моделі диванів ящики для білизни.

Також ми пропонуємо Вам кілька різних механізмів трансформації диванів і величезну кількість текстур і кольорів тканин. Виберіть найбільш зручний і відповідний Вам варіант!

Комплектація:

У нашій компанії Ви можете вибрати будь-яку комплектацію м’яких меблів. Вибираючи меблі, враховуйте особливості інтер’єру і кількість вільного простору. Компанія “Tres” пропонує кілька габаритних розмірів моделей диванів або кухонних куточків. Заощаджуйте більше вільного простору, придбавши тільки диван, або надайте завершеність і цілісність інтер’єру, купуючи повний комплект меблів. Ми завжди йдемо назустріч усім побажанням клієнта!

g-RF2rkkToc