Ціна від 11730 грн
Диван з боковою спинкою 12130грн
| Габаритні розміри | 1500х600 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1500 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Висота сидення | 480 мм |
| Висота спинки | 800 мм |
| Ширина дивана | 600 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Трансформація | «Дельфін» |




























