Продано!
| Габаритні разміри | 1800х600 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1700 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Висота сидення | 450 мм |
| Висота спинки | 800 мм |
| Глубина дивана | 600 мм |
| Глубина сидіння | 450 мм |
| Трансформація | «Дельфін» |
| Габаритні разміри | 1800х600 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1700 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Висота сидення | 450 мм |
| Висота спинки | 800 мм |
| Глубина дивана | 600 мм |
| Глубина сидіння | 450 мм |
| Трансформація | «Дельфін» |