Якщо у вас маленька кухня, кухонний куточок – відмінний варіант, він не займе багато місця і створить необхідний затишок. У нинішній час кухонні куточки зі спальним місцем дозволять вам залишити гостя на ніч. При цьому вони легко розкладаються, погодьтеся, виходить, як не крути ідеальний нічліг.

Кухонний куточок, на відміну від звичайного столу і стільців, може встановлюватися стаціонарно. А це стабільність і надійність, особливо, якщо в будинку маленькі діти. Немає ризику, що нестійка меблі призведе до побутових травм.

Кухонні куточки – це комфортна зона відпочинку. Спинка і сидіння виробляються м’які, зручні для тіла. За чашкою чаю можна розслабитися, довше провести час з сім’єю, обговорюючи підсумки дня.

Якщо вибрати кухонний куточок з нішею, то для господарок це відмінний варіант: і консервацію є де поставити, і непотрібних речей місце знайдеться.

Конструкція кухонного куточка дуже проста, якщо вам потрібно буде куточок розібрати і поставити уздовж стіни, то це не створить особливих зусиль.

Кухонні куточки виготовляються з якісних, екологічно чистих матеріалів.

Кухонні куточки зі спальним місцем можна підібрати за розміром, залежно від площі, по кольоровій гамі, щоб він ідеально вписувався в інтер’єр. Вони можуть бути різноманітні за стилем і на будь-який смак.

Якщо у вас своє бачення кухонного куточка, у нас на сайті ви можете оформити заявку- кухонні куточки зі спальним місцем під замовлення, чітко вказавши свої побажання і конкретизувавши деталі.

Для основного каркасу можна використовувати дерево, воно буде служити довговічне, виглядає стильно, але при цьому буде відносно дорого. Дешевше, але при цьому не менш стильно виглядає МДФ, ДСП, ДВП. Зараз виробляють меблі та на металевому каркасі. Нехай вона прослужить не так довго, як меблі на дерев’яній основі, зате на практиці вирішує абсолютно ті ж самі завдання.

В якості оббивки, найкраще використовувати зносостійку тканину, не вбирає вологу і запахи. Шкіра і шкірозамінник виглядають дорого, красиво і елегантно, при цьому перший варіант набагато дорожче і педантичністю в догляді.

Для наповнювача часто використовують поролон, він практично не підлягає деформації і механічних впливів, синтепон – непоганий варіант.

Ви можете замовити у нас на сайті кухонні куточки зі спальним місцем «Лайм Сон», «Бостон Сон», «Кубіс Сон», «Твінс Сон», а можете зробити свій індивідуальний замовлення.

Якщо замовляєте у нас, то можете скористатися послугою – кухонні куточки з доставкою по всій Україні, до Києва – БЕЗКОШТОВНО. Якщо ви зробите передоплату, то отримаєте знижку. Ми дбаємо про своїх клієнтів, але якщо ви вирішили вивезти меблі самі, знижка для вас буде 5%.