Кухонні дивани зі спальним місцем слід вибирати, враховуючи механізм розкладки, розмір, оббивку. Слід продумати, чи потрібен вам відсік для зберігання різних речей, у деяких він відсутній. Також важливо розуміти, як часто планується розкладати диван, адже деякі механізми швидко зношуються. Яку саме частину кухні буде займати диван при розкладанні, чи зручно буде при цьому переміщатися по приміщенню?

Точно знаючи відповіді на ці питання, можна легко визначитися з вибором механізму розкладання дивана. Найчастіше у нас в побуті викотной диван, рідше створюються дивани з механізмами «дельфін» або «єврокнижка».

Викотние диванчики найпростіші. Вони легко розкладаються і складаються, потрібно просто потягнути за ремінці. Просторі, довго служать, надійні, малогабаритні.

Кухонні дивани з механізмом “дельфін” легко розкладаються за допомогою ремінців, просторе спальне місце. При його створенні в основному використовується сосновий брус. У всіх моделей з механізмом “дельфін”, зроблених з ЛДСП досить високий поріг міцності.

Кухонні дивани з механізмом «єврокнижка» також створюються на основі соснового бруса. Найчастіше зустрічаються на кухнях маленької площі, вони мають додатковий відсік, розкладаються легко: витягується наперед сидіння, опускається спинка. У використанні вельми зручні, є просторе спальне місце.

Кухонні дивани зі спальним місцем часто зустрічаються у вигляді таких моделей: «Оскар», «Оріон», «Вінтаж» або «Бостон Сон».

На нашому сайті можна купити різні види диванів, а також кухонні дивани зі спальним місцем під замовлення. Ми підберемо оптимальний варіант механізму трансформації, з огляду на розміри вашої кухні, а також форму, вид оббивки. Замовивши у нас кухонні дивани зі спальним місцем з доставкою в будь-яке місто України, до Києва, ви зробите правильний вибір. Ми пропонуємо лише краще за прийнятною ціною.