Ціна від 12760 грн
Диван з боковою спинкою 13100грн
| Габаритні розміри | 1500х600 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1500(1340) мм |
| Ширина спального місця | 880 мм |
| Висота сидіння | 480 мм |
| Висота спинки | 900 мм |
| Ширина дивана | 600 мм |
| Ширина сидіння | 430 мм |
| Трансформація | «Дельфін» |




























