| Габаритні розміри | 850-1650х740мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1850мм |
| Ширина спального місця | 650-1450мм |
| Висота сидіння | 450мм |
| Висота спинки | 900 мм |
| Ширина дивану | 740 мм |
| Ширина сидіння | 600 мм |
| Трансформація | «в три склвдання» |
Схожі моделі
| Габаритні розміри | 850-1650х740мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1850мм |
| Ширина спального місця | 650-1450мм |
| Висота сидіння | 450мм |
| Висота спинки | 900 мм |
| Ширина дивану | 740 мм |
| Ширина сидіння | 600 мм |
| Трансформація | «в три склвдання» |