Ціна от 11400 грн
Подушка від 600грн/шт
| Габаритні розміри | 1500х600 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1500 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота спинки | 800 мм |
| Ширина дивана | 600 мм |
| Ширнна сидіння | 450 мм |
| Трансформація | «Дельфін» |
Подушка від 600грн/шт
| Габаритні розміри | 1500х600 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1500 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Висота спинки | 800 мм |
| Ширина дивана | 600 мм |
| Ширнна сидіння | 450 мм |
| Трансформація | «Дельфін» |




