Ціна від 14000 грн
| Габаритні розміри | 2000х600 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина спального місця | 1000 мм |
| Висота сидіння | 470 мм |
| Висота спинки | 750 мм |
| Глибина дивана | 600 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Трансформація | «Євро-книжка» |
| Габаритні розміри | 2000х600 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина спального місця | 1000 мм |
| Висота сидіння | 470 мм |
| Висота спинки | 750 мм |
| Глибина дивана | 600 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Трансформація | «Євро-книжка» |




