Ціна від 13700 грн
| Габаритні розміри | 1500*700 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1900 мм |
| Ширина спального місця | 600 мм |
| Висота сидіння | 470 мм |
| Висота спинки | 850 мм |
| Ширина дивана | 700 мм |
| ШИрина сиденья | 600 мм |
| Трансформація | «Євро-книжка» |
| Габаритні розміри | 1500*700 мм |
|---|---|
| Довжина спального місця | 1900 мм |
| Ширина спального місця | 600 мм |
| Висота сидіння | 470 мм |
| Висота спинки | 850 мм |
| Ширина дивана | 700 мм |
| ШИрина сиденья | 600 мм |
| Трансформація | «Євро-книжка» |
